Na każdej budowie musi się oczywiście znaleźć toaleta dla pracowników. Najwygodniejszym wręcz optymalnym rozwiązaniem jest jej wypożyczenie wraz z usługą regularnego serwisowania. Usługa w tym przypadku obejmuje najczęściej dostawę, ustawienie, przygotowanie do eksploatacji oraz regularny serwis, a więc opróżnianie zbiornika i mycie kabiny toalety na budowę. Co warto wiedzieć na ten temat?

Gdzie wypożyczyć toaletę na budowę?

W Polsce działa obecnie wiele firm, mniej lub bardziej znanych, które zajmują się wypożyczaniem przenośnych toalet na budowę. Niektóre z nich mają zasięg lokalny, a inne ogólnopolski. Najbardziej znaną jest TOI TOI, która na polskim rynku działa już od ponad 25 lat. Dzisiaj obsługuje klientów w całej Polsce, a to za sprawą kilkunastu oddziałów regionalnych. Inne wypożyczalnie toalet na budowę takie jak Alfapartner, WC Chatka czy WC Serwis działają na razie bardziej lokalnie, ale wciąż poszerzają zasięg swojego działania.

W jaki sposób można wypożyczyć toaletę na budowę?

Dzisiaj wypożyczenie toalety na budowę czy na działkę jest dość proste. Wystarczy skontaktować się z daną firmą i złożyć stosowne zamówienie. Można zrobić to tradycyjnie drogą telefoniczną, mailowo bądź online. Coraz więcej firm do dyspozycji klientów oddaje specjalne strony internetowe z możliwością złożenia zamówienia przez internet, bez konieczności wychodzenia z domu, w zasadzie o każdej porze dnia i nocy. To bardzo wygodne rozwiązanie. Tak jest m.in. w przypadku firmy TOI TOI czy WC Chatka.

Czy każda firma wypożyczająca toalety przenośne działa na terenie całego kraju?

Obecnie nie każda. Jest wiele lokalnych firmy z bardzo ograniczonym zasięgiem działalności obsługujących klika powiatów, czy województwo. Największą firmą wynajmującą toalety (także na budowę) w Polsce jest TOI TOI, która obsługuje klientów na terenie całego kraju za sprawą kilkunastu przedstawicielstw i oddziałów regionalnych doskonałej logistyce i sporemu zapleczu logistycznemu.

Jak znaleźć firmę, która zajmuje się wypożyczaniem toalet na budowę?

Najlepszym rozwiązaniem jest poszukiwanie w internecie firm, które zajmują się wypożyczaniem sprzętu sanitarnego różnego rodzaju. Na ogół na stronie www znajdują się wszystkie potrzebne w tym przypadku informacje, w tym zakres świadczenia usług.Warto przy tym wybierać firmy, które działają zgodnie z normami ISO i dbają o środowisko naturalne. Duże znaczenie ma również szybki i bezproblemowy kontakt z biurem obsługi klienta oraz regularność w serwisowaniu toalet na budowę. Przed podjęciem ostatecznej decyzji można również zapoznać się z opiniami o danej firmie widniejącymi w internecie.