Wynajem toalet przez internet z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Warto bowiem mieć świadomość, że z tego typu usług korzystają zarówno firmy budowlane, które potrzebują toalet mobilnych na placach budowy, a także firmy eventowe organizujące wydarzenia masowe. Dzięki porównywarkom internetowym jak WCExpress.pl każdy użytkownik w prosty i bardzo szybki sposób może wyświetlić ceny dostawców tej potrzebnej usługi oraz porównać je.

Jaki jest koszt wynajmu toalety?

Koszt wynajmu toalety uzależniony jest przede wszystkim od miejsca dostawy, częstotliwości serwisów, a także terminu. Należy podkreślić, że inna cena będzie dla firmy budowlanej, która potrzebuje 2 toalety mobilne na budowę z cyklicznym serwisem, a zupełnie inna dla firmy eventowej, która chce wypożyczyć 20 toalet mobilnych na wydarzenie, które odbędzie się dopiero za miesiąc. Najlepszą metodą na szybkie porównanie cen jest skorzystanie z wyszukiwarki WCExpress.pl i wyświetlenie na ekranie swojego smartfona, tabletu albo komputera ofert dostawców z Twojego regionu.

Dlaczego warto zdecydować się na porównywarkę cenową wynajmu WCExpress.pl

Porównywarka WCExpress.pl to pierwsza w Polsce wyszukiwarka ofert na wynajem toalet przenośnych dostępnych online. Dzięki temu rozwiązaniu Po podaniu lokalizacji, daty ustawienia i wybraniu rodzaju serwisu można poznać cenę wynajmu toalety z serwisem. Do czasu pojawienia się wyszukiwarki WCExpress.pl klienci na próżno mogli szukać w internecie informacji o cenach wynajmu kabin sanitarnych, popularnie nazywanymi toy toy -kami. Większość firm zajmujących się wynajmem i serwisem toalet na swoich stronach prezentuje tylko opis serwisu (tu sprawdzisz co powinien zawierać właściwy serwis) daje możliwość wypełnienia formularza, ale najchętniej czeka na Twój telefon. Wyjątkiem jest firma TOI TOI, która jako jedyna daje możliwość dokonania wyceny toalety, ale nie udostępnia możliwości złożenia i opłacenia zamówienia na kabiny toi toi przez internet. Nadal klientów czeka rozmowa z konsultantem DOK lub handlowcem i wysyłanie dokumentów. Na WCExpress można porównać oferty kilku dostawców w jednym miejscu i zamówić najlepszą całkowicie online zupełnie jak na booking.com, albo pyszne.pl.

Co wyróżnia porównywarkę WCExpress

1. Pokazujemy oferty z kilku firm w jednym miejscu

Możliwe jest przede wszystkim porównanie ofert wielu dostawców w jednym miejscu. Osoba zainteresowana nie musi zatem wyszukiwać telefonów w internecie, następnie dzwonić w celu uzyskania oferty i na koniec analizować ofert poszczególnych firm. Każda firma ma swoją strategię sprzedaży i naprawdę ciężko jest uzyskać porównywalne oferty. Na WCExpress.pl system został tak uproszczony, że wszystkie oferty na wynajem toalet przenośnych opierają się o te same parametry i zawsze zawierają wszystkie koszty.

2. Wszystko załatwiasz online, na ekranie telefonu, tabletu albo komputera

Potrzebujesz dyskrecji? Szanujesz swój czas i sam wiesz co jest dla Ciebie najlepsze? Dzięki WCExpress.pl nie będziesz więcej musiał rozmawiać z konsultantami na infolinii którzy bedą próbowali nakłonić Cię do płatnych usług dodatkowych, albo czekał na wizytę handlowca. Teraz zamówisz kabinę sanitarną na budowę albo kabinę na działkę w zaciszu swojego gabinetu, wieczorem jak dzieci pójdą spać albo w weekend na ekranie komputera albo telefonu. Jak Ci wygodnie.;

4. Minimum formalności

Do złożenia zamówienia na toaletę przenośną u dowolnego dostawcy nie wymagamy danych z dowodu, karty kredytowej ani umów. Mało tego nie pobieramy ani nie przechowujemy żadnych danych wrażliwych naszych klientów. Wystarczy nam Imię i Nazwisko, nr telefonu niezbędny do komunikacji oraz adres email na który wyślemy potwierdzenie zamówienia i dokumenty sprzedaży. Wystarczy opłacić zamówienie, a dostawa zamówionych produktów trafi na wyznaczone miejsce w ciągu zaledwie dwóch dni roboczych....

Mało? Na WCExpress.pl nie trzeba się logować ani rejestrować aby złożyć zamówienie na kabinę sanitarną od dowolnego dostawcy, co jednoznacznie potwierdza, że bardzo ceniony jest czas klientów.

5. Brak ukrytych kosztów. Bezpieczne płatności online.

Wszystkie rozliczenia charakteryzuje transparentność. Firmy oraz klienci indywidualni zainteresowani wynajmem toalet mobilnych nie muszą zatem obawiać się ewentualnych ukrytych kosztów. Podane ceny wynajmu toalet są zawsze cenami brutto za okres 4 tygodni. Zamówienia dokonane za pośrednictwem platformy WCExpress.pl są bezpieczne i zawierają wszystkie opłaty. Nie ma dodatkowych kosztów za przygotowanie kabiny do eksploatacji albo za dostawę.

6. System przedłużania zamówień

Klienci nie muszą się także obawiać, że ze względu na natłok obowiązków mogą zapomnieć o ewentualnym opłaceniu wynajmu swojej toalety mobilnej na kolejny miesiąc. My pilnujemy terminów i wysyłamy powiadomienia o kończącym się okresie rozliczeniowym za pomocą emaila i sms-a. Przed upływem opłaconego okresu wysyłamy dwa monity z linkiem do wypełnionego zamówienia na dotychczasowych warunkach. Wystarczy juz tylko kliknąć "zamawiam i płacę", dokonać płatności i dalej korzystać z toalety. Oczywiście dostawca w ciągu 2-5 dni wykona serwis toalety.