Budowa domu to poważna inwestycja, wymagająca nakładów finansowych oraz czasu. Warto się do niej odpowiednio przygotować, dbając o takie kwestie, jak: pozwolenia, zorganizowanie placu budowy, wynajem toalety na czas budowy itp. W wielu przypadkach można obecnie skorzystać z rozwiązań, jakie daje Internet, np. podczas zamawiania przenośnej toalety na plac budowy.

Budowa krok po kroku - o czym należy pamiętać jeszcze przed jej rozpoczęciem?

Zanim powstanie nasz nowy, wymarzony dom warto zadbać o wszystkie kwestie prawne związane z nim i dopełnić wszelkich formalności. Przepisy wskazują kto i na jakich warunkach może otrzymać pozwolenie na budowę. Jest ono niezbędne by móc zacząć budowę, dlatego warto postarać się o dopełnienie wszelkich formalności odpowiednio wcześnie. Wiąże się z to z faktem, że na ogół zamawia się firmę budowlaną z wyprzedzeniem na konkretny termin, dlatego do tego momentu powinno się uporządkować wszelkie kwestie związane z pozwoleniem na budowę i innymi aspektami prawnymi.

Kolejną, ważną kwestią o jaką należy zadbać jest ogrodzenie placu budowy. Wiąże się to z koniecznością zagospodarowania terenu na którym stanie w przyszłości nowy dom. Jeśli nie mamy w planach budowania odrazu ogrodzenia docelowego - wówczas można zamontować tymczasowe ogrodzenie działki i placu budowy. Wiele osób na tym etapie decyduje się jednak na ogrodzenie docelowe.

Ważną kwestią dla inwestorów jest również toaleta na plac budowy. Konieczność postawienia jej wiąże się z obowiązującymi regulacjami prawnymi. Co istotne, obecnie znacznym udogodnieniem jest możliwość zamówienia przenośnej toalety przez Internet, co stanowi wygodę i oszczędność czasu i pieniędzy.

Na czas budowy każdy inwestor potrzebuje również kontenera na gruz i odpady. Obecnie nie ma możliwości zamówienia go online, ale już niebawem ma pojawić się nowe rozwiązanie w tej sprawie. Operator strony wcexpress.pl poinformował, bowiem, że powstanie nowy serwis - gruzexpress.pl, dający możliwość zamówienia kontenera w sieci w szybki i wygodny sposób.

Oprócz wskazanych kwestii na czas budowy potrzebna jest również tablica budowy, którą należy powiesić w widocznym miejscu.

Wynajem toalety na czas budowy - oferta toalet dostępna w sieci

Na czas budowy nowego budynku mieszkalnego konieczne jest usytuowanie na działce toalety. Wiąże się to z regulacjami prawnymi, które wskazują, że załatwianie potrze fizjologicznych w niewłaściwy sposób jest niezgodne z prawem. Ponadto stanowi zagrożenie dla zdrowia i życia właścicieli działki i okolicznych mieszkańców. Dlatego koniecznością jest zadbanie o toaletę na miejscu budowy.

Koszt wynajmu toalety na budowę nie musi być wysoki, jeśli znajdzie się korzystną ofertę. Warto skorzystać z rozwiązania jakie daje internetowa porównywarka cen wynajmu WC. Obecnie wynajem toalet przez Internet jest coraz bardziej popularnym rozwiązaniem. Warto korzystać z dobrych miejsc w sieci, które oferują takie usługi - np. WCExpress.pl To pierwsza w kraju wyszukiwarka ofert wynajmu toalet na czas budowy, dająca możliwość porównania cen wielu dostawców w jednym miejscu. Za pośrednictwem strony można również zamówić toaletę.

Zalety korzystania z internetowej wyszukiwarki wynajmu toalet na budowę

WCExpress.pl pozwala porównać ofertę wielu firm, które oferują wynajem toalet. Dzięki temu zyskuje się możliwość oszczędności i podjęcia współpracy z najatrakcyjniejszą finansowo firmą. Ponadto serwis nie wymaga dokumentów, kart kredytowych itp. podczas składania zamówienia online na wynajem toalety na czas budowy. Dostawa odbywa się w ciągu dwóch dni roboczych, co znacząco skraca okres oczekiwania na toaletę. Oferty na stronie są dostępne całodobowo i przez cały rok, co stanowi wygodę dla klientów. Serwis cechuje też transparentność rozliczeń i brak ukrytych kosztów. Bardzo ciekawym rozwiązany jest system przedłużania, klient informowany z wyprzedzeniem poprzez wiadomość SMS oraz MAIL że przedpłacony okres zbliża się do końca. W treści umieszczony jest także link do wypełnionego na tych samych warunkach przedłużenia zamówienia. Klient nie musi ponownie przechodzić całego procesu od nowa. Wystarczy że opłaci kolejny okres a wynajem kabiny zostanie przedłużony na kolejne 4 tygodnie. Jeśli klient, juz nie potrzebuje kabiny to nie musi nic robić, brak wpłaty w terminie 3 dni jest sygnałem że kabinę należy zabrać.

Klienci którzy skorzystali z usług wynajmu toalet przenośnych za pośrednictwem strony wcexpress.pl bardzo dobrze wypowiadają się o pomyśle. To dzięki nim i ich sugestiom operator postanowił że w najbliższym czasie wprowadzi do oferty możliwość wynajęcia na tych samych zasadach kontenerów na gruz. Po wdrożeniu rozwiązania klienci bedą mogli szybko i o dowolnej porze wyszukać ofertę na wynajem kontenera gruzowego i toalety, a swój cenny czas poświęcić na budowę i wykańczanie swojego nowego domu.