Sprawdź online koszt wynajęcia toalety
Podaj dokładny adres a następnie wybierz go z listy adresów Google

WC Tron Spółka z o.o.

WC Tron Spółka z o.o.WC Tron Spółka z o.o.
4.80(8)

WC Tron Spółka z o.o.

Oddział Zachodniopomorski:

Od ponad 20 lat tworzymy biznes, obsługujemy kompleksowo imprezy otwarte i zamknięte, a żadna realizacja nie była dla nas problemem.

Jesteśmy spółką córka firmy Rekord Hale Namiotowe Spółka z o.o. dedykowaną do obsługi rozwiązań sanitarnych opartych na systemach kontenerowych w każdych warunkach i każdym terenie.
Specjalizujemy się w obsłudze szeroko pojętej logistyki i zabezpieczenia sanitarnego na terenie Polski jak i Europy. Naszą dewizą jest partnerstwo.
Oferujemy kompleksowe usługi wynajmu i serwisu kabin toaletowych , kontenerów sanitarnych , biurowych, magazynowych a także realizujemy nietypowe projekty kontenerowe.
Naszym atutem są pracownicy , którzy przez kilkanaście lat zdobywali bezcenna wiedze i doświadczenia realizując projekty z branży sanitarnej w Polsce i Europie.
Realizujemy bardzo różne projekty : od wynajmu pojedynczych kabin wc i kontenerów sanitarnych do kompleksowej budowy i obsługi miasteczek kontenerowo-namiotowych. Od wywozu wody brudnej po dostawy wody pitnej. Od warunków srogiej mroznej zimy do działania w 40 stopniowych upałach.

Obsługujemy:
Choszczeński
Drawski
Goleniowski
Gryficki
Gryfinski
Kamieński
Kołobrzeski
Koszalin
Koszaliński
Łobezki
Stargardzki
Szczecin
Szczeciński
Świdwiński
Świnoujście

Zapraszamy do współpracy z nami.

OPINIE:

Aneta 26 Maja 2023, 12:48

Realizacja szybka i tania. Czysto i pachnąco. Jesteśmy zadowoleni z usług tej firmy. Polecamy

L. Dąbrowski 23 Marca 2023, 18:58

Świetny kontakt, ekspresowa dostawa, ludzkie podjęcie i traktowanie człowieka sprawiedliwe niezależnie czy to firma czy osoba prywatna. Ludzie i infolinia naprawdę pomocni, Pani Justyna bezproblemowo wyjaśniła i zorganizowała dostarczenie. Toaleta czysta. Same superlatywy. Od zamówienia po dostawę i odbiór przez kierowcę, którego serdecznie pozdrawiam wszystko działało idealnie. Bardzo dziękuję za możliwość skorzystania z Państwa usług i zapewniam, że jeżeli tylko będę musiał z nich skorzystać raz jeszcze lub komukolwiek polecić to zapewne tak zrobię.

piotr kanclerowicz17 Listopada 2022, 16:18

ok

H.Wilkocki8 Sierpnia 2022, 12:35

OK

Agnieszka 29 Lipca 2022, 09:05

Pełne zadowolenie z usług firmy. Wszystko sprawnie i na czas. Bieżące informacje o upływającym okresie najmu z równoczesną ofertą przedłużenia. Regularne serwisowanie zgodnie z umową. Szybko, bezproblemowo. Naprawdę polecam.

ARTUR23 Lutego 2022, 09:44

OK

Dorota16 Listopada 2021, 09:20

Wszystko bez zarzutów, kabina podstawiona na czas, serwis zgodnie z harmonogramem. Ceny konkurencyjne. Polecam

Wiola2 Września 2021, 08:18

Profesjonalne podejście do klienta. Uprzejme zachowanie, dostosowanie się do potrzeb klienta. Super podejście, gorąco polecam tą firmę zawsze chętni do pomocy.