Sprawdź online koszt wynajęcia toalety
Podaj dokładny adres a następnie wybierz go z listy adresów Google

WC Radość

WC RadośćWC Radość
4.70(18)

WC Radość

WC Radość to wschodząca firma, która systematycznie buduje swoją markę oraz pozycję na rynku. Dzięki wykwalifikowanym i doświadczonym pracownikom, oferowany przez nas wynajem oraz serwis toalet przenośnych zdobywa rosnące uznanie w Warszawie oraz pobliskich miejscowościach. Zależy nam na tym, aby zaoferować klientom wysoki poziom usług, wobec czego wypożyczane przez nas rozwiązania charakteryzują się perfekcyjnym wykonaniem oraz łatwością przy utrzymywaniu ich w czystości. Obsługiwane przez nas mobilne toalety to nie tylko produkty, które wynajmujemy, ale również te należące do klienta. Staramy się, aby wykonywane przez nas usługi były kompleksowe, a zleceniodawcy byli zadowoleni ze współpracy z naszą firmą. Toalety przenośne, które dostarczy WC Radość będą znakomitą odpowiedzią na potrzeby organizowanego przez Ciebie wydarzenia!

Nasze usługi:
- Wynajem toalet przenośnych
- Systematyczne serwisowanie
- Dezynfekcja, czyszczenie
- Obsługa toalet klientów

OPINIE:

Marzena Szczęsna2 Grudnia 2023, 13:05

Ok, usługa profesjonalna. Dziękuję

Bronek15 Listopada 2023, 09:10

Wszystko jak trzeba, korzystam nie pierwszy raz.

Wołomin 3 Lipca 2023, 22:14

Serwis miał być dwukrotnie, był jeden raz, dlatego drugi raz nie zamówię u tego dostawcy.

Ala Cz.15 Maja 2023, 13:15

Bardzo polecam tę firmę. Komunikacja, serwis, sama toaleta bez zarzutu. Oby wszyscy na rynku byli tak rzetelni! Niestety doświadczyłam oszustwa w tym temacie (opłacanie serwisu widmo, oskarżanie o brak możliwości wejścia na działkę bez prób ich podjęcia). Jeśli ktoś nie chce doświadczyć takich problemów jak ja, to polecam wc radość! Smsowe przypomnienia o przedłużeniu rezerwacji na 3 dni wczesniej- bardzo przydatne.

M13 Kwietnia 2023, 09:07

Polecam

Krzysztof11 Grudnia 2022, 14:20

Wszystko miło szybko i sprawnie.

Katarzyna 14 Września 2022, 10:07

Wszystko ok podczas wynajmu, obsługa terminowa, miła obsługa. Polecam

Bogdan Borkowski10 Sierpnia 2022, 12:43

Obsługa terminowa według zamówienia. Polecam.

RS23 Maja 2022, 09:04

Wszystko na czas, ładna kabina.

Krzysztof20 Kwietnia 2022, 10:27

toaleta przyjechała czyściutka i pachnąca. cena bardzo przystępna. Toaleta nie była zbyt intensywnie używana, więc zamówiłem czyszczenie/opróżnianie raz na 4 tygodnie. Przy przedłużeniu o kolejne 4 tygodnie niestety nikt się nie pojawił w celu czyszczenia/opróżniania. Nie bardzo sie tym przejąłem, bo toaleta była mało używana. Jednak po 8 tygodniach toaleta zaczęła naprawdę śmierdzieć w promieniu 15 metrów. Za brak serwisu, który jest w cenie postanowiłem nie przedłużać wynajmu.