Sprawdź online koszt wynajęcia toalety
Podaj dokładny adres a następnie wybierz go z listy adresów Google

Toalety przenośne wynajem Poznań

Toalety przenośne na wynajem w Poznaniu

WCExpress.pl to 1. w Polsce internetowa wyszukiwarka ofert na wynajem toalet przenośnych. Samodzielnie sprawdź koszt wynajęcia toalety w Poznaniu i okolicach od kilku dostawców. Porównaj oferty, wybierz najlepszą dla Ciebie na swoim ulubionym urządzeniu 24h/7dni. Tylko u nas wybraną ofertę zamówisz i opłacisz przez internet. Nasi dostawcy oferują możliwość serwisu toalety co tydzień, co dwa tygodnie lub co cztery tygodnie. Rozliczenia odbywają się co cztery tygodnie, więc nie ma potrzeby płacenia za cały okres wynajmu z góry. Zawsze pod koniec opłaconego okresu wysyłamy do Ciebie link z przedłużeniem na kolejny okres, jeśli go opłacisz to usługa zostaje przedłużona automatycznie na dotychczasowych warunkach na kolejne 4 tygodnie. Brak wpłaty oznacza rezygnację i jest dla nas sygnałem żeby zabrać kabinę.

Prościej się nie da!

Czym się zajmujemy w Poznaniu?

WCExpress.pl to dedykowana platforma ułatwiająca wyszukiwanie ofert na wynajem toalet przez internet. Dzięki niej szybko wyświetlisz i porównasz kilka ofert na wynajem toalet przenośnych w Poznaniu i okolicach na ekranie Twojego urządzenia. Każdą wypożyczoną za pomocą naszego serwisu toaletę wybrany dostawca dostarczy pod wskazany adres maksymalnie w ciągu 2 dni roboczych. Za pomocą naszej wyszukiwarki wynajmiesz wyłącznie toaletę na długi okres. W chwili obecnej nie prezentujemy ofert na wynajem krótkoterminowy (imprezy, wydarzenia sportowe 1-7 dni). Pamiętaj, nie jesteśmy firmą świadczącą usługi wynajmu toalet przenośnych. Nie zajmujemy się również ich serwisem. Przyjmujemy zlecenia od firm budowlanych, wykonawców, developerów, punktów gastronomicznych, parkingów oraz klientów indywidualnych, którzy prowadzą działalność na terenie Polski i przekazujemy je za pomocą naszego systemu do firm prezentujących swoją ofertę w naszym serwisie. Dzięki naszemu rozwiązaniu w każdej chwili sprawdzisz oferty od lokalnych dostawców i zamówisz ich usługi bez konieczności dzwonienia do kilku firm.

Sprawdź online koszt wynajęcia toalety w Twoim mieście i wybierz swojego dostawcę <wyszukaj oferty>

Jeśli masz firmę wynajmującą kabiny typu Toi Toi na terenie Poznania i okolic, zgłoś się do nas i od jutra rozpocznij sprzedaż swoich usług przez internet prezentując swoją ofertę na WCExpress.pl

Ile kosztuje wynajem toalet przenośnej w Poznaniu i okolicach?

Wyszukaj na liście swoją miejscowość i wyświetl dostępne oferty w wybranym mieście. Jeśli nie ma na liście Twojej miejscowości skorzystaj z wyszukiwarki na górze strony.

Jesteśmy rzetelną firmą i współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami, cenimy Twój czas, dlatego też w Twoim mieście każdy dostawca prezentujący swoją ofertę na WCExpress.pl dostarczy toaletę w max. 2 dni robocze. Korzystając z naszego portalu, nie musisz przejmować się kosztami transportu, gdyż dowóz toalety w wybraną lokalizację jest zawsze wliczony w widoczną na ekranie cenę.

1. w Polsce porównywarka online cen na wynajem toalet przenośnych

wynajem kabin

  Co nas wyróżnia?

 • oferty kilkunastu dostawców w jednym miejscu
 • bez rozmów z konsutlantami, wszystko na ekranie Twojego urzadzenia
 • zamawiaj całkowicie online 24h/7dni
 • nie wymagamy umów
 • zawsze płacisz tyle ile widzisz na ekranie
 • bezpieczne płatnosci online
 • dostawa w max. 2 dni robocze
 • system automatycznego przedłużania wynajmu

Toaleta przenośna na budowę, wyposażenie kabiny WC STANDARD:

Za pomocą naszego serwisu można wynająć kabiny przenośne STANDARD. W zależności od dostawcy kabina może nazywać się TOI Standard, WC Standard, Basic, etc... Nazwa i kolor to kwestia przyjętej strategii marketingowej przez każdego dostawcę. Wygląd także może się różnić w zależności od tego kto jest producentem oferowanych toalet przenośnych przez wybranego dostawcę.

Minimalne wyposażenie kabiny WC STANDARD:

  1. szczelny zbiornik na fekalia (ok 250l)
  2. pisuar
  3. podajnik papieru toaletowego
  4. podwójna wentylacja
  5. deska sedesowa
  6. zamknięcie wewnętrzne
  7. podłoga antypoślizgowa
  8. transparentny dach

Do niektórych toalet jako opcję dodatkową* można zamówić umywalkę ze zbiornikiem na wodę. 

*) Opcja na ogół nie dostępna przy serwisie z częstotliwością 1x 4tyg.

Jakie firmy oferują na terenie Poznania wynajem toalet:

Poniżej znajdziesz listę firm oferujących usługi wynajmu przenośnych toalet na terenie Poznania i okolic. Sprawdź <tutaj> który dostawca oferuje usługi na naszej platformie.


mToilet
Clipper
WC TRON
TLC Rental
TOI TOI Polska
SKIP
ECO-GRUZ
Danwer
INLA WC

Zainteresowany?

Zamów szybko toaletę na budowę z regularnym serwisem
Wyceń kabinęCałkowicie online