Masz firmę zajmującą się wynajmem toalet przenośnych i szukasz nowych klientów?

Wypełnij formularz i pozwól nam sprzedawać Twoje usługi przez Internet.

Dołącz do nas jako partner!

Klikając przycisk kontynuowania przyjmuję do wiadomości, że Marketing Mobile Service Sp. z o.o. wykorzystuje moje dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności oraz Polityką dotyczącą plików cookie.

Co zyskujesz?

 • Bez nakładów zyskujesz nowy kanał sprzedaży
 • Tylko u nas dostaniesz gotowe zlecenie do realizacji
 • Ty decydujesz jaką cene widzi klient
 • Partnerskie warunki współpracy, rozliczamy się tylko za złożone zamówienia w danym cyklu rozliczeniowym
 • Bezpłatną reklamę Twoich usług w Internecie
 • Pełną obsługę płatności internetowych PayU, Blik, Apple Pay, Google Pay

Jak działa nasza platforma

Naszym głównym celem jest łączenie Państwa działalności i klientów w sposób którego to tej pory nikt nie oferował w sektorze usług. Dzięki naszej aplikacji otrzymujecie Państwo gotowe zlecenie. Poniższy schemat wyjaśnia jak to działa:
 • 1

  Prowadzimy aktywne działania e­marketingowe i szukamy klientów na Twoje usługi.

 • 2

  Na naszej stronie prezentujemy Twoją ofertę

 • 3

  Po uzyskaniu zlecenia przesyłamy do Ciebie niezbędne dane do realizacji zmówienia

 • 4

  Ty realizujesz usługe na określonych warunkach w zleceniu i zgodnie z umową współpracy

 • 5

  Raz w miesiącu następuje rozliczenie na podstawie zrealizowanych zamówień

Jak przystąpić?

Wypełniasz powyższy formularz

W swoim panelu określasz ceny oraz obszar na jakim chcesz sprzedawać usługi

Zaakceptuj regulamini warunki współpracy

Od tej chwili pracujemy dla Ciebie!

Najczęstsze zadawane pytania

Firma Marketing Mobile Service Sp. z o.o. nie jest firmą zajmującą się wynajmem i serwisem toalet przenośnych. Jako agencja marketingowa opracowaliśmy jedynie platformę www.wcexpress.pl dzięki której firmy z branży w prosty sposób mogą oferować usługi dla klientów szukających ofert przez internet. Naszym głównym obszarem działalności pod marką WCExpress jest prezentowanie ofert naszych partnerów, umożliwienie składania zamówień oraz opłacenia ich usług przez internet. Dostawcy otrzymują gotowe zlecenia do realizacji. Nie posiadamy posiadamy żadnego zaplecza technicznego koniecznego do realizacji usług wynajmu i serwisu toalet. Można powiedzieć, że jesteśmy wirtualnym działem sprzedaży, który pomaga dotrzeć do tego sektora klientów do którego tradycyjny handlowiec nie jest w stanie dotrzeć. Nasz serwis stanowi bardzo dobre uzupełnienie dla każdej firmy.

Platforma została tak zaprojektowana, że każdy Dostawca w Panelu dostawcy podaje między innymi obszar na jakim świadczy usługi. Dzięki tej funkcjonalności oferta danego Dostawcy wyświetla się tylko dla zapytań z rejonu w którym oferuje swoje usługi. Obszarami Dostawca zarządza poprzez Panel Dostawcy i może w każdej chwili uruchamiać nowe rejony w których planuje ekspansję. 

Dodatkowo w panelu dostawcy Podaje się dane swojej firmy, określa cenniki. Można także odpowiadać na opinie swoim klientom i starać się o jak najlepsza opinię, co na pewno przełoży się na ilość zamówień otrzymanych za pośrednictwem naszej platformy. 

Nasza platforma w odróżnieniu od wymienionych została zbudowana i dedykowana od początku dla branży usług wynajmu i serwisu przenośnych toalet. Inne platformy dostępne w sieci zajmują się się głownie sprzedażą towarów i prostych usług. Wynajem toalet przenośnych to złożona usługa o określonych wymaganiach, czego te portale nie uwzględniają. WCExpress był tworzony we współpracy z osobami, które posiadają 20-letnie doświadczenie w branży z ukierunkowaniem na sprzedaż i obsługę klienta. Tylko w naszym serwisie Dostawca otrzymuje zlecenie z precyzyjnie określoną lokalizacją, bo my wiemy jak to jest istotne dla kierowcy serwisanta, który ma 30-40 punktów na swojej karcie pracy każdego dnia. Tylko u nas Dostawca otrzymuje wraz ze zleceniem całą obsługę sprzedażową (przyjmujemy zamówienia, rozliczamy je i wystawiamy fv). Windykacja i papierologia przechodzi do historii.

Tylko w naszym serwisie Dostawca otrzymuje kompletną obsługę sprzedażową. Dodatkową różnicą jest też to, że rozliczenie następuje tylko i wyłącznie za pozyskane zamówienia, a nie za możliwość prezentacji oferty w naszym serwisie. 

Widać różnice?

Korzystanie z platformy WCExpress w żaden sposób nie koliduje z dotychczasową polityka marketingową Dostawcy. Podobnie jak Allegro czy OLX jest to platforma do umieszczania ofert, a nie szczegółowej informacji o firmie, czy działań stricte marketingowych, co na ogół robi się na własnym portalu za pomocą różnych narzędzi. Naszą platformę Dostawcy powinni traktować jako portal transakcyjny, w którym umieszczają wizytówkę swojej formy, prezentują oferty i zawierają transakcje z klientami.

Pomyśleliśmy także o tym aby dla naszych Partnerów udostępnić narzędzie dzięki któremu w prosty sposób i bez ponoszenia znacznych nakładów będą mogli na swojej stronie bardzo szybko uruchomić sprzedaż swoich usług przez internet. Mechanizm jest bardzo zbliżony, z tą różnicą że klientom wyświetla się tylko oferta dostawcy na którego stronie się znajduje. Więcej informacji na temat narzędzia iframe znajdziesz tutaj <iframe>

Rejestracja na naszej platformie, prezentacja wizytówki Dostawcy oraz ofert dla klientów jest całkowicie bezpłatna.  

Nie ma żadnych opłat abonamentowych. Jedyna płatność jaka jest, to za pozyskane zamówienia lub przedłużenia wynajmu o kolejny okres. W praktyce oznacza to, że Dostawca płaci tylko za wynik, czyli pozyskane zamówienia, obsługę płatności i przekazane zlecenia do realizacji. Cennik transakcji dostępny jest tutaj.

Dostawca w ramach współpracy, otrzymuje także bezpłatny dostęp do narzędzia iframe.

Rozliczenia odbywają się w cyklach miesięcznych na podstawie raportu przygotowanego przez nas. W raporcie Dostawca znajdzie wartość przekazanych zleceń, co jest podstawą do obciążenia Marketing Mobile Service Sp. z o.o. przez Dostawcę oraz zestawienie transakcji obsłużonych przez nas i ich wartość, co stanowi podstawę do wystawienia fv przez nas na rzecz Dostawcy. Na tej podstawie następuje rozliczenie wzajemnych zobowiązań i przelew środków na konto Dostawcy.

Zarejestruj się

Formularz rejestracyjny