Polska to kraj bardzo różnorodny pod kątem krajobrazu. Wiele osób docenia piękno polskich gór. Są one wspaniałym miejscem wypoczynku o każdej porze roku. Latem i jesienią góry przyciągają rzesze turystów, którzy wybierają wędrówki górskimi szlakami, korzystają z basenów termalnych albo relaksują się przy góralskiej muzyce. Zimą i wczesną wiosną amatorzy sportów zimowych odwiedzają tereny górskie, by cieszyć się zimowym szaleństwem na stokach narciarskich. Podczas ferii zimowych na stoki narciarskie przyjeżdża również wiele grup dzieci i młodzieży korzystających z uroków zimy, którzy uczą się i doskonalą swoje umiejętności jazdy na nartach czy snowboardzie. 

Polskie ośrodki narciarskie 

W polskich górach rozwija się infrastruktura związana z narciarstwem. Powstają nowe stoki i ośrodki narciarskie. Nie wszystkie działają cały rok. Niektóre są otwarte jedynie w sezonie zimowym, przy sprzyjających warunkach atmosferycznych.

Narciarze oraz snowboardziści spędzają bardzo dużo czasu na górskich stokach. Zazwyczaj zaplecza gastronomiczne są integralną częścią ośrodków narciarskich. Zrozumiałym jest, że obecność toalet w takich miejscach jest obowiązkowa. Należy jednak zaznaczyć, iż nie wszystkie stacje narciarskie mają dostęp do kanalizacji.Ten problem wiąże się z brakiem możliwości wybudowania standardowych toalet. Dotyczy to głownie stoków, które są położone z dala od większych miejscowości. Jeszcze trudniej jest wybudować stacjonarne toalety przy stokach w wyższych partiach gór, mimo że to tam panują najlepsze warunki do jazdy na nartach.

Przenośne toalety w ośrodkach narciarskich 

Istnieje proste rozwiązanie, które doskonale sprawdza się w wyższych partiach gór. Coraz popularniejsze staje się stawianie na stokach i w ośrodkach narciarskich toalet przenośnych typu toi toi. Wspaniale sprawdzają się w miejscach, do których nie można doprowadzić kanalizacji. Możliwe jest ich przemieszczanie, więc jeśli planowane jest powiększanie czy poszerzanie stoku to nie nic nie stoi na przeszkodzie, aby to zrobić. Dodatkowym atutem jest fakt, że nie jest konieczne utrzymywanie toalety w sezonie letnim, gdy wyciągi narciarskie nie działają. Można zamówić przenośne toalety na termin, w którym czynny będzie stok czy ośrodek narciarski. Przenośne toalety typu toi toi są dobrą alternatywą dla standardowych toalet. Coraz więcej stoków i ośrodków narciarskich zamawia je na okres zimowy.

Koszty utrzymania toalety 

Jesteśmy firmą, która zajmuje się wynajmowaniem toalet przenośnych typu toi-toi. Koszty związane z utrzymaniem toalety zależą przede wszystkim od częstości serwisu. Proponujemy serwis toi-toi co jeden, dwa lub cztery tygodnie. Oczywiście kolejnymi parametrami, które będą brane pod uwagę podczas wyceny wynajmu, są przede wszystkim miejsce, gdzie ma się znajdować toi-toi oraz czas, na który zostanie wypożyczony. Pragniemy zaznaczyć, iż wypożyczamy toalety bez żadnych dokumentów. Obsługujemy szybkie płatności online, dzięki czemu od razu po dokonaniu zapłaty możemy przystąpić do realizacji zamówienia. Ponadto rozliczmy się z klientami w systemie co cztery tygodnie. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, gdyż nie trzeba płacić z góry za cały okres wypożyczenia.