Obowiązkiem inwestora jest zapewnienie pracownikom dostępu do urządzeń sanitarnych. Wybudowanie stałej toalety zwykle się nie opłaca, sensowniejszym rozwiązaniem są toalety przenośne. W jaki sposób najwygodniej można taką kabinę wynająć?

Jak wynająć kabinę na budowę?

Jedną z opcji jest szukanie ofert bezpośrednio u dostawcy, co zwykle oznacza konieczność wypełnienia formularza zgłoszeniowego albo wysłanie zapytania drogą mailową i najczęściej nie wiadomo z góry, ile taka usługa będzie kosztowała – wycena podawana jest dopiero podczas rozmowy z klientem, a i tak nierzadko okazuje się, że pierwotnie określona kwota na koniec jest znacznie wyższa, ponieważ doliczone zostały w trakcie umowy dodatkowe koszty.

Zupełnie inaczej wygląda to wtedy, gdy korzysta się z wygodnej wyszukiwarki przenośnych toalet wcexpress.pl. Porównywarka działa przez całą dobę, więc kiedy tylko klientowi jest wygodnie, może on sprawdzić, gdzie i za ile najkorzystniej będzie wynająć odpowiednią liczbę przenośnych kabin.

Jak działa taka porównywarka?

Każdemu klientowi zależy na tym, by nie przepłacać za usługę, dlatego przed ostatecznym wyborem porównuje się stawki oferowane przez różnych dostawców. To dość czasochłonne zajęcie, ponieważ trzeba najpierw tych dostawców znaleźć, a potem zestawić ze sobą poszczególne ceny by określić, gdzie są najlepsze warunki.

Z wyszukiwarką jest dużo szybciej, ponieważ trzeba tylko podać lokalizację, termin oraz częstotliwość serwisu, a lista wszystkich dostępnych dostawców wyświetla się po kilku sekundach. Lista jest czytelna, odpowiednio pogrupowana, dzięki czemu od razu można porównać ceny wybranej usługi.

Do zamówienia usługi nie jest potrzebna rozmowa z konsultantem, wszystko odbywa się online. Po wybraniu dostawcy pozostaje opłacenie zamówienia i za dwa dni wynajęte przenośne toalety powinny się pojawić pod wskazanym adresem. Jeśli ten termin jest za długi, można wybrać usługę „express”, w ramach której przenośna toaleta jest dostarczana na plac budowy już następnego dnia.

Co ważne, cena podana w wyszukiwarce jest ceną ostateczną. Kiedy okres najmu toalety dobiegnie końca, dostawca nie doliczy żadnych opłat dodatkowych – cała usługa, łącznie z dostawą oraz serwisem, jest opłacana z góry i ta kwota się nie zmienia. W przypadku, gdy klient chce usługę najmu wydłużyć, można to łatwo zrobić za pomocą aplikacji mobilnej.