Sprawdź online koszt wynajęcia toalety
Podaj dokładny adres a następnie wybierz go z listy adresów Google

WC Tron Sp. z o.o.

WC Tron Sp. z o.o.WC Tron Sp. z o.o.
5.00(6)

WC Tron Sp. z o.o.

Oddział Mazury

Od ponad 20 lat tworzymy biznes, obsługujemy kompleksowo imprezy otwarte i zamknięte, a żadna realizacja nie była dla nas problemem.
Jesteśmy spółką córką firmy Rekord Hale Namiotowe Spółka z o.o. dedykowaną do obsługi rozwiązań sanitarnych opartych na systemach kontenerowych w każdych warunkach i każdym terenie.
Specjalizujemy się w obsłudze szeroko pojętej logistyki i zabezpieczenia sanitarnego na terenie Polski jak i Europy. Naszą dewizą jest partnerstwo.
Oferujemy kompleksowe usługi wynajmu i serwisu kabin toaletowych, kontenerów sanitarnych, biurowych, magazynowych a także realizujemy nietypowe projekty kontenerowe.
Naszym atutem są pracownicy, którzy przez kilkanaście lat zdobywali bezcenna wiedze i doświadczenia realizując projekty z branży sanitarnej w Polsce i Europie.
Realizujemy bardzo różne projekty : od wynajmu pojedynczych kabin wc i kontenerów sanitarnych do kompleksowej budowy i obsługi miasteczek kontenerowo-namiotowych. Od wywozu wody brudnej po dostawy wody pitnej. Od warunków srogiej mroźnej zimy do działania w 40 stopniowych upałach.

Zapraszamy do współpracy z nami.

OPINIE:

Barbara 6 Maja 2024, 09:04

Szybka usługa. Czysto i przyjemnie. Serwis przebiegł bez żadnych problemów. Polecam

Yarol17 Września 2023, 21:57

Zwykła toaleta przenośna - czym tu człowieka może zaskoczyć. Bez przekonania wynająłem bo potrzebowałem na budowę. I doświadczyłem: fenomen i rewelacja. Toaleta regularnie i na czas odświeżana, bez najmniejszych problemów i jakiejkolwiek interwencji z mojej strony. Zawsze czysto i pachnąco. Pięć gwiazdek to za mało. Serdecznie dziękuję obsłudze i z całego serca polecam wszystkim potrzebującym. Budowa poszła mi bez problemów, jednak to WC Tron pozostanie jednym z najlepszych wspomnień z tego czasu. A wydawało się czym tu toaleta przenośna może człowieka zaskoczyć... :-)

Fabi5 Sierpnia 2023, 09:16

Polecam

Odpowiedź od dostawcy WC Tron Sp. z o.o.:

Dziękujemy.

Paweł11 Stycznia 2023, 09:01

Polecam. Szybko, profesjonalnie, czysto.

Jarosław Lange23 Listopada 2022, 10:03

Super, POLECAM

Gilus 9 Września 2022, 09:03

Super polecam wszystkim