Sprawdź online koszt wynajęcia toalety
Podaj dokładny adres a następnie wybierz go z listy adresów Google

King Products Sp.zo.o.

King Products Sp.zo.o.King Products Sp.zo.o.
5.00(3)

King Products Sp.zo.o.

Zrewolucjonujemy biznes przenośnych toalet!
One także mogą być estetyczne, komfortowe i pachnące, a do tego w przystępnych cenach. Świadczymy usługi z zakresu wynajmu przenośnych toalet na terenie Warszawy i okolic. Cechuje nas profesjonalizm, zrozumienie potrzeb klienta, szybkość działania i elastyczność. Stosujemy najbardziej nowoczesne, a przy tym ekologiczne rozwiązania, które spełniają najwyższe standardy w dziedzinie higieny i czystości. Nasze kabiny toaletowe są ergonomiczne, funkcjonalne, estetyczne i przyjazne użytkownikowi.

Dopasujemy naszą ofertę do Twoich potrzeb. Niezależnie od czasu wynajmu i jego miejsca. A tych miejsc, gdzie może zaistnieć potrzeba skorzystania z przenośnego sanitariatu, jest niezwykle wiele. Jednak niezależnie, czy będzie to plenerowa impreza, plac budowy, plac zabaw, teren rekreacyjny, camping, plaża, wyciąg narciarski, wesele czy punkt gastronomiczny – mobilne kabiny WC KING to idealne rozwiązanie dla przestrzeni, gdzie z różnych względów tradycyjnych toalet nie ma, a wymogi higieniczne muszą zostać zachowane. Poza usługą wynajmu oferujemy także kompleksową obsługę techniczną oraz serwis wynajmowanych sanitariatów. Decydując się na przenośne toalety WC KING zyskujecie gwarancję wykonania najwyższej jakości usługi w konkurencyjnej cenie.

OPINIE:

Marta12 Maja 2024, 10:14

Wsyztsko Wporzadku !polecam

Gosiag25 Sierpnia 2022, 09:11

Naprawdę dostawca godny polecenia, usługa Express była ekspresowa :) obsługa toalety zgodnie z umową, regularny serwis, w kabinie wszystko uzupełnione i utrzymane w czystości Polecam !

Basia13 Maja 2020, 13:09

Bardzo żółta i czysta kabina, chyba nowa. Nasza była najładniejsza w okolicy. ;)